Kompres Örtüler

İNDANTHREN boyalı kumaşlardan tümü standartlara uygun haslıklarda üretilmektedirler. Haslık standartlarına uygun ameliyathane örtüleri aynı zamanda sürtünmeden ve otoklavdan etkilenmez, ışıklardan ve yıkamalardan dolayı ve ayrıca terlemeden dolayı solmazlar.

İndantren boyalı steril yeşil hastane ve ameliyathane örtülerinin kumaşları tekstilde İNDANTHREN boyama denilen komple boyama sistemi ile boyandıklarından kesinlikle solma yapmazlar ve ayrıca değerleri pH 6,5 olmaktadır. Steril yeşil hastane ve ameliyathane örtüleri ve tıp doktor önlükleri Yeşil Kumaş Teknik Şartnamesi ne uygun olarak üretildiklerinden tüm tıbbi gereksinimleri tam olarak karşılarlar.

Bu gruba ayrıca acil servis sedyeleri için steril sedye örtüleri de girmektedir. Sedye örtüleri genellikle pamuklu kumaşlardan, ketenden üretilmektedir. Ameliyathane sedyeleri için de aynı özellikler geçerli olup bazı hastanelerde çeşitli koltuklar ve steril ameliyat masası örtüleri yine yeşil indantren boyalı kumaşlardan meydana gelmektedir. Bazı hastane ve tıp alanlarında mavi, açık mavi, lila v.b. renklerde sedye örtüleri ve ameliyat masası örtüleri ve ayrıca muşamba muayene örtüleri de kullanılmaktadır. Tüm bu hiyjenik hastane ve tıp doktor önlükleri ve örtüleri çeşitli ebatlarda üretilebilmektedir.

İletişim

Tel:0286 317 20 21
Tel:0286 316 23 74
Fax:0286 317 21 21

Denizli Fabrika

Bozburun Mah.7032 Sok.No:5/A
Merkezefendi / DENİZLİ / TURKEY

Biga Merkez

Kalafat Köyü Yolu 501 Sok. No:3/C
Biga / ÇANAKKALE / TURKEY

Tüm Hakları Saklıdır. MİNERPOLİN TEKSTİL'in Tescilli Resmi Web Sitesidir. 2009